یادگیری و پیشرفت
:::::::::::::::: ::::::::::::::::
دیجیتال مارکتینگ
:::::::::::::::: ::::::::::::::::
رشد کسب‌وکار
:::::::::::::::: ::::::::::::::::
صنعت آموزش


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ : پنج شنبه 27 تير 1398
بازدید : 57
نویسنده : کیا فایل

مبانی نظری و پیشینه تحقیق افت تحصیلی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق افت تحصیلی

 

عنوان: مبانی نظری و پیشینه تحقیق افت تحصیلی

فرمت ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 98

همراه با رفرنس نویسی و پاورقی داخل متن

منابع کامل

ممکن است در توضیحات بهم پیوستگی در کلمات وجود داشته باشد ولی در فایل word اینگونه نیست.

 

قسمتی از متن:

افت تحصيلي

يكي از مشكلات نظامهاي آموزشي هر كشور افت تحصيلي است. يك نظام آموزش كار آمد، كمترين افت تحصيلي و بالاترين بازدهي را دارد. در كشور ما هم افت تحصيلي يكي از مهمترين مسايل و مشكلات كنوني نظام آموزش و پرورش است كه هر سال دهها ميليارد ريال بودجه كشور را به هدر مي‌دهد و نيروهاي بالقوه انساني جامعه را از آموزش و پرورش خارج مي‌كند.

«مجموع خسارات اقتصادي ناشي از شكست تحصيلي (وقوع ترك تحصيلي زودرس و تكرار پايه‌هاي تحصيلي در 12 پايه اول ابتدايي تا پايان چهارم متوسطه) 1365، 67 و 69 حدود556479 ،720966 و 1089573 ميليون ريال بوده است. از مجموع كل دانش‌آموزان در سال 65 بيش از دو ميليون و دويست هزار نفر و در سال 67 بيشتر از دو ميليون و چهارصد هزار نفر و در سال 69 بيش از دو ميليون و هفتصد هزار نفر مردود شده‌اند.

همچنين در سال 65 بيشر از ششصد و چهل هزار نفر از دانش آموزان دچار ترك تحصيل شده‌اند كه اين رقم در سال 69 به بيش از هشتصد هزار نفر رسيده است. (نفيسي، 1371، 115-114)

 

عوامل افت تحصيلي

عوامل افت تحصيلي را بر دو نوع تقسيم نموده‌اند: 1- عوامل داخلي 2- عوامل خارجي

عوامل داخلي

عواملي هستند كه عمدتاً مربوط به خود سازمان آموزش و پرورش مي‌باشد و از دورن سازمان سرچشمه مي‌گيرد مانند نا متناسب بودن هدفها و محتواي برنامه با نيازهاي، استعدادها و علايق فراگيران،‌نامناسب بودن روشهاي برنامه‌ها و امكانات آموزش و پرورش با محتواي برنامه‌ها، نامتناسب بودن فضاي آموزشي مدرسه و كلاس و ……

 

عوامل خارجي

عواملي هستند كه مربوط به خود نظام آموزش و پرورش نمي‌شوند. بلكه خارج از نظام آموزش و پرورش بر كار اين سازمان تاثير مي‌گذارند و باعث افت تحصيلي دانش آموزان مي‌شوند.

از جمله اين عوامل مي‌توان به : فقر و محروميت اقتصادي، شرايط و عوامل فرهنگي و اجتماعي، شرايط عوامل و خانوادگي و توزيع نامناسب امكانات آموزشي اشاره كرد. البته بايد يادآور شويم كه اين عوامل از يكديگر جدا نبوده و بر هم تاثير متقابل دارند و نمي توان هر كدام از اينها را به طور جداگانه مورد بررسي قرار داد. (معيري، 1370 ،‌25).

 

انواع شكستهاي تحصيلي

به طور كلي مي‌توان تحقيقات موجود پيرامون شكستهاي تحصيلي را به سه قسمت تقسيم كرد:

«آنهايي كه خود دانش‌آموز را عامل اصلي شكست مي‌دانند و در اين رهگذر، معتقد به ‌«عامل هوش» به عنوان عامل موفقيت و يا شكست دانش‌آموز مي‌باشند. طبيعي است كه نظريه هوش بيشتر در حيطه روانشناسي است و تحقيقات مختلف نشان مي‌دهد كه هنگامي كه عامل هوش ثابت نگه‌داشته مي‌شود،‌بين گروههاي مختلف اجتماعي، فرهنگي از نظر پيشرفت تحصيلي، اختلاف معني‌داري وجود دارد، يعني عامل هوش نمي‌تواند تعيين كننده باشد. (منادي، 1372 ،58)

به موجب توافق عمومي، هوش، ناشي از هر دو عوامل ژنتيكي و محيطي است. بخشي از هوش به ژنهايي كه فرد از والدين به ارث مي‌برد و بخشي ديگر به محيطي كه در آن رشد و زندگي مي‌كند، مربوط مي‌شود. هوش در مقابل دگرگونيهاي محيط حساس است و نسبت به آنها واكنش نشان مي‌دهد پژوهش نشان داده است كه دامنه وسيعي از عوامل محيطي از جمله با تجربه قبلي و تعليم و تربيت شخصي كه مورد آزمون قرار مي‌گيرد. ميزان آشنايي او با موضوع مندرج در آزمون، انگيزه اشتياق به كسب نمره خوب، تسلط او به زباني كه در آزمون به كار رفته است و موارد بسياري ديگر مي‌تواند در اجراي آزمونهاي هوشي موثر واقع شود. پاولزوجين تيس دريافته‌اند كه بهره هوشي تقريباً ارتباطي با موفقيت تحصيلي و اقتصادي ندارد. بدين ترتيب، تفاوتهاي هوشي در بين طبقات اجتماعي و گروههاي خواه عمدتاً به دليل فاكتورهاي محيطي و يا ژنتيكي، به خوبي مي‌تواند كم اهميت تلقي شوند. (صفري، 1369، 64 الي 61)

 


 :: موضوعات مرتبط: علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: فایل , مبانی نظری و پیشینه تحقیق افت تحصیلی , افت تحصیلی ,
تاریخ : چهار شنبه 22 خرداد 1398
بازدید : 100
نویسنده : کیا فایل

تاثير سواد والدين در پيشرفت تحصيلي وعلمي دانش آموزان 11 ص

 

تعداد صفحه : 11
بسم الله الرحمن الرحيم موضوع تحقيق: تاثير سواد والدين در پيشرفت تحصيلي وعلمي دانش آموزان مقدمه: ضمن تشكر از زحمات استاد گرانقدر در طول مدت برگزاري جلسات آموزش روشهاي تحقيق در علوم رفتاري، مطالب زير به اختصار ارائه مي گردد. موضوع تحقيق: تاثير سواد والدين در پيشرفت تحصيلي وعلمي دانش آموزان دبيرستان دخترانه انقلاب اسلامي ناحيه 3كرج روش عملياتي:در اين خصوص مي بايست تعدادي از دانش آموزان دبيرستان فوق و بطور تفاوتي توسط پرسشنامه مورد سئوال قرار گرفته وپس از بررسي پرسشنامه ها نتيجه گيري و اعلام نظر گردد. فرضيه اول : سواد والدين در پيشرفت تحصيلي وعلمي دانش آموزان دبيرستان دخترانه انقلاب اسلامي ناحيه 3كرج تاثير دارد. فرضيه صفر: سواد والدين در پيشرفت تحصيلي وعلمي دانش آموزان دبيرستان دخترانه انقلاب اسلامي ناحيه 3كرج تاثير ند ارد. (متغيرمستقل: سوادوالدين) (متغير وابسته: پيشرفت تحصيلي دانش آموزان) (ابزار تحقيق: پرسشنامه ) (جامعه آماري:تعداد 30نفر از دانش آموزان دبيرستان دخترانه انقلاب اسلامي ناحيه 3كرج) ضرورت تحقيق: با توجه به آمارهاي موجود در سال هاي اخير در خصوص ميزان باسوادي در كشور و تاثيرات احتمالي آن در ايجاد انگيزه و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان و نيز بررسي دقيق تر موضوع در اين خصوص ،همچنين بررسي ارتباط بين ميزان تحصيلات والدين با پيشرفت تحصيلي فرزندان آنها پرسشنامه اي تهيه و با طرح سوالهايي موضوع مورد بررسي قرار گرفت. اميد است در آينده با ديد بازتر و بنيه علمي قوي تر تحقيق هاي بهتر و پربارتري تقديم حضور گردد. استنتاج با توجه به اينكه بيشتر از 70% والدين باسواد دانش آموزان علاقمند به رشد تحصيلي وعلمي فرزندان خود هستند لذا اثبات فرضيه اول منتج مي گردد. پيشنهاد پيشنهاد مي شود والدين محترم دانش آموزان ضمن حمايت وپشتيباني علمي و با در نظر گرفتن ظرفيت پذيرش علمي فرزندان خودگام بردارند و از اعمال فشارهاي روحي و رواني در اين خصوص اجتناب كنند كه...

 

  :: موضوعات مرتبط: علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: فایل , پیشرفت تحصیلی , سواد , تاثیر سواد والدین در پیشرفت دانش آموزان , تحقیق ,
تاریخ : دو شنبه 13 خرداد 1398
بازدید : 92
نویسنده : کیا فایل

طرح درس علوم اول ابتدایی درس 11 دنیای سرد و گرم

 

طرح درس علوم اول ابتدایی درس 11 دنیای سرد و گرم 

 


 :: موضوعات مرتبط: علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: فایل , طرح درس , علوم اول ابتدایی ,
تاریخ : دو شنبه 13 خرداد 1398
بازدید : 87
نویسنده : کیا فایل

پروپوزال بررسی ویژگی های سازگاری انگیزش و خود ادراکی

پروپوزال بررسی ویژگی های سازگاری انگیزش و خود ادراکی

 

این یک پروپوزال آماده است که قبلا توسط دانشجویان رشته علوم تربیتی ارائه شده است و حاوی 10 صحفه است که موضاعات آن را در پایین قرار می دهیم و همچنین پرسشنامه ی با عنوان " پرسشنامه سازگاری دانش آموزان دبیرستانی " با 27 سوال نیز در انتهای این این پروپوزال قرار داده شده است. و اکنون فایل doc آن در اختیار شما قرار داده شده است. شما می توانید با ویرایش آن و قرار دادن اسم و مشخصات خود از این پروپوزال نهایت استفاده را ببرید . که البته کیفیت لازم را هم ندارد .ما اکنون تلاش کرده ایم تا بهترین محصول را در اختیارتان قرار دهیم لطفا با نظرات خود ما را یاری فرمایید.

موضوعات پروپوزال به شرح زیر است:

مقدمه - بیان مساله - اهمیت و ضرورت تحققیق - اهداف تحقیق فرضیه ها- متغییر ها- تعاریف متغییرها - جامعه و نمونه - روش تحقیق - ابزار جمع آوری اطلاعات - روش تجزیه تحلیل داده ها و منابع و پرسشنامه

این هم تصویر صفحه اول پرو پوزال

پروپوزال دوره کارشناسی علوم تربیتی

 


 :: موضوعات مرتبط: علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: فایل , پروپوزال , کارشناسی , علوم تربیتی , دانلود پروپوزال , فرهنگیان , سازگاری انگیزشی , خود ادراکی ,
تاریخ : دو شنبه 5 فروردين 1398
بازدید : 173
نویسنده : کیا فایل

دانلود پاورپوینت دستور كار آزمايشگاه فيزيك جديد

دانلود پاورپوینت دستور كار آزمايشگاه فيزيك جديد

 

 

 


فهرست

 

آزمايش اثر فتو الكتريسيته
آزمايش اندازه‌گيري e/m الكترون
آزمايش سري بالمر
آزمايش اثر هال
آزمايش ميليكان
آزمايش پديده زيمن
آزمايش تابش جسم سياه
آزمايش گسيل و جذب نور
آزمايش تشديد اسپين الكترون
آزمايش فرانك هرتز


 

تعداد اسلاید : 156 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: فایل , دانلود , پاورپوینت , آزمايشگاه , فيزيك جديد ,
تاریخ : دو شنبه 5 فروردين 1398
بازدید : 212
نویسنده : کیا فایل

دانلود پاورپوینت آثار زیانبار پدیده گرد و غبار و راه های مقابله با پیامدهای منفی آن

دانلود پاورپوینت آثار زیانبار پدیده گرد و غبار و راه های مقابله با پیامدهای منفی آن

قسمتی از متن............

 

فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد در بخش‌ها و حوزه‌های متعدد می‌تواند به ارتقای سطوح مختلف فرهنگی جامعه کمک کند. بحث محیط زیست و آلودگی‌های زیست محیطی از جمله پدیده گرد و غبار از مسائل مهم جوامع امروزی است که به دلیل خشکسالی و کم بارشی در سال های اخیر، تغییر در رژیم هیدرولوژیکی منطقه با احداث سدها، کانال های انحرافی، تغییر الگوی مصرف، تغییر الگوی کشت و تغییرات اقلیم و رخداد جنگ عراق آثار سوء این پدیده را افزایش داده است. در این بخش نقش زنان به عنوان مدیر خانه و خانواده که در تربیت و آموزش فرزندان که نسل آینده به شمار می‌آیند؛ بسیار مهم است. به همین دلیل موسسه آینده نگاران زمین سبز این امر را سرآمد فعالیت‌هایش قرار داده تا با فرهنگ‌سازی و آموزش فرهنگ درست شهروندی به بهبود وضعیت محیط زیست کمک کرده و نیز برای آینده کشور فرزندانی آشنا به اصول و مراتب شهروندی تربیت کند.

تعداد اسلاید : 13 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: فایل , دانلود , پاورپوینت , آثار , زیانبار , پدیده گرد و غبار , مقابله , پیامد ,
تاریخ : دو شنبه 5 فروردين 1398
بازدید : 194
نویسنده : کیا فایل

دانلود پاورپوینت ارزيابي اثربخشي دوره هاي آموزشي

دانلود پاورپوینت ارزيابي اثربخشي دوره هاي آموزشي

 

قسمتی از متن............

 

 ‌ ‌آموزش‌ و بهسازي‌ منابع‌ انساني‌ در عصر كنوني‌ به‌ لحاظ‌ شرايط‌ خاص‌ زماني، يكي‌ از وظايف‌ اجتناب‌ناپذير سازمانها و موسسات‌ محسوب‌ مي‌شود و ضرورت آموزش به صورت يك امر طبيعي در آمده است چراكهپيشرفت و توسعه سازمانها و موسسات درگرو ارتقاي سطح دانش، مهارت، رفتار و بينش منابع انساني است. nلذا آگاهي از ميزان اثربخشي دوره هاي آموزشي و بازدهي حاصل از آنها براي مديران بسيار بااهميت است. nدارايي ارزشمندي كه براي ما مزيت رقابتي ايجاد مي كند، كاركنان ما هستند”مديرعامل كرايسلر، رابرت ايتون، ضمن بيان اين مطلب به مديران قرن بيست ويكم گوشزد مي كند، “فرهنگ سازماني شما و اينكه به كاركنانتان انگيزش دهيد و آنان را توانمند سازيد و آموزش دهيد، چيزي است كه شما را از ديگران متمايز مي سازد و سبب پيشتازي شما در صحنه رقابت ميشود” nبعلاوه آموزش يك بعد ضروري فرايند مديريت كيفيت جامع نيزبه شمار مي رود

تعداد اسلاید : 68 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: فایل , دانلود , پاورپوینت , ارزيابي , اثربخشي , دوره هاي , آموزشي ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 303
نویسنده : کیا فایل

دانلود پاورپوینت  پاورپوینت بررسی و ارزیابی آسانسورها و پله برقی

دانلود پاورپوینت پاورپوینت بررسی و ارزیابی آسانسورها و پله برقی

 

—قسمتی از متن................


آسانسور به صورت امروزی در حدود 50 سال پیش وارد کشور شده است و اولین نمایندگی فروش آسانسور در کشور مربوط به یک شرکت سوئیسی می باشد که توسط یک شرکت ایرانی وارد شد و بعد از آن نیز شرکت های خارجی دیگر در این زمینه فعالیت داشتند اولین کارخانه در ایران توسط وزارت مسکن و شهر سازی در سال 1350 در شهر صنعتی البرز قزوین تحت لیسانس یک شرکت سوئیسی بنا گردید

 

تعداد اسلاید : 37 اسلاید
فرمت فایل: 
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : 
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: بررسی و ارزیابی آسانسورها و پله برقی , دانلود پاورپوینت , آسانسور و پله برقی ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 294
نویسنده : کیا فایل

دانلود پاورپوینت نقش حمل و نقل در بازرگانی خارجی

دانلود پاورپوینت نقش حمل و نقل در بازرگانی خارجی

 

مقدمه

قرن بیست و یک قرن به وقع پیوستن دگرگونیهای پُرشتاب در علوم و فن آوری و ابزارهای نوین ارتباط است بدیهی است جهانی شدن تجارت مبادلات بین المللی کار ، خدمات و سیاحت مدتهاست که همزمان و همراه است . با این تحولات روند روبه رشد خود را طی می کند صنعت حمل و نقل نیز به عنوان یکی از زیر مجموعه های مهم مقوله ارتباطات از بخش های زیر بنایی و مهم اقتصاد هر جامعه محسوب می شود .

رقابت در بازارهای بین المللیبرای کسب سهم بیشتر در تجارت جهانی روز به روز فشرده تر و پیچیده تر می شود. در این میان تولیدکنندگان و صادرکنندگان موفق می شوند که با برخورداری از فناوری روز در بخش تولید و بهره گیری از مدیریت علمی بازار بتواند قیمت تمام شده و هزینه های تجاری را برای عرضه محصولی استاندارد کاهش دهند. در این میان رشد کارایی تجاری برای کاهش هزینه ها و تقویت بنیه رقابت نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

تعداد اسلاید : 16 اسلاید
فرمت فایل: 
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : 
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: نقش حمل و نقل در بازرگانی خارجی , بازرگانی , حمل ونقل ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 381
نویسنده : کیا فایل

دانلود پاورپوینت بازار در تمدن های مختلف

دانلود پاورپوینت بازار در تمدن های مختلف

 

 

قسمتی از متن.................

واژه بازار

بازار به عنوان پیکره اصلی که از مرکز آغاز شده و در جهات اصلی گسترش می یابد به دو شکل زیر تقسیم می شود:

vکوی وراسته هایی که در دو سوی آن دکه هایی ساخته می شده و توسط سقف به هم متصل می شدند. v vمیدان گاه هایی که به صورت محل تجمع و خرید و فروش بوده است.

بازار ذاتأ پیکره ای خطی با گسترش طولی است که سلسله مراتب فضاهای شهری،گذرها،بازارچه ها و میدان ها را در بر می گیرد.

تعداد اسلاید : 27 اسلاید
فرمت فایل: 
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : 
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: بازار در تمدن های مختلف , دانلود پاورپوینت ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 391
نویسنده : کیا فایل

نمونه سوال استخدامی راه آهن

نمونه سوال استخدامی راه آهن

 

این نمونه سوال ها  برای متقاضیانه شرکت در آزمون استخدامی راه آهن میباشد

 

این نمونه سوال ها شامل :

سوال های برق

سوال های اصول مدیریت

مکانیک

فیزیک عمومی 

مبانی رایانه 

مبانی برق 

مبانی الکترونیک 

100% تضمینی 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: سوالات استخدامی راه آهن , استخدامی , راه آهن ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 325
نویسنده : کیا فایل

بروشور آشنایی با اینده شغلی رشته صنایع شیمیایی* فایل به صورت وورد

بروشور آشنایی با اینده شغلی رشته صنایع شیمیایی* فایل به صورت وورد

 

صنایعی که در اونها واکنش‌های شیمیایی انجام میشه صنایع شیمیایی نامیده میشه....

 
:: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: بروشور آشنایی با صنایع شیمیایی , صنایع شیمیایی , آینده شغلی ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 322
نویسنده : کیا فایل

پاورپوینت الگوی یادگیری استعاره ای (بدیع نگاری)

پاورپوینت الگوی یادگیری استعاره ای (بدیع نگاری)

 

قسمتی از پاورپوینت:

تعریف الگو:

الگوی تفکر استفاده ای یادگیرندگان را برمی انگیزد تا ایده ها یا افکاری نو و خلاق را پرورانده و ارائه دهند. این الگو از خانواده الگوهای پردازش اطلاعات است و شیوه ی تدریس آن بر اساس به کارگیری استعارات است.

تاریخچه:

این الگو را ویلیام گوردون و همکارانش تدوین و تهیه کرده اند. گوردون آموزش گروه های خلاقیت را در صنعت آغاز کرد و آن را به صورتی درآورد که برای دانش آموزان هم کاربرد داشته باشد عنصر عمده در این الگو استفاده از 
قیاس هاست. دانش آموزان با انواع قیاس ها کار می کنند تا به مقایسه های استعاری بیشتری بپردازند سپس از مقایسه هایی که به عمل آورده اند برای حل مسائل یا اندیشه های نو کمک می گیرند.

 

تعداد اسلاید: 12 اسلاید

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: پاورپوینت , الگوی یادگیری استعاره ای , بدیع نگاری ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 396
نویسنده : کیا فایل

جزوه و سوالات مصاحبه آزمون قضاوت

جزوه و سوالات مصاحبه آزمون قضاوت

 

جزوه و سوالات مصاحبه آزمون قضاوت

همراه با تجارب مصاحبه شوندگان سال های اخیر

سوالات مصاحبه علمی آزمون قضاوت

این بسته شامل جزوات و سوالات زیر می باشد:

 1. جزوه نمونه سوالات مصاحبه های استخدامی به همراه پاسخنامه تستی و تشریحی (شامل 1796 سوال)
 2. جزوه نکات اساسی موفقیت در مصاحبه های استخدامی
 3. جزوه باید ها و نباید هاى مصاحبه استخدامى
 4. جزوه "چگونه یک مصاحبه شغلی تاثیرگذار و موفق داشته باشیم؟"
 5. جزوه "آمادگی در مصاحبه های استخدامی"
 6. جزوه با عنوان "برخی از مهم ترین سولات مصاحبه های استخدامی"
 7. جزوه "متن کامل وصیت نامه امام خمینی (ره)" + چکیده جزوه به صورت نمودار
 8. جزوه شامل 1472 سوال چهارگزینه ای با پاسخنامه تستی + ضمیمه اطلاعات تاریخی و تقویمی بصورت فشرده.
 9. گلچین مهمترین سوالات مصاحبه و گزینش استخدامی با بیش از 500 سوال همراه با پاسخنامه
 10. جزوه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 11. جزوه مسئله حجاب شهید مطهری
 12. جزوه اصول عقاید
 13. جزوه اخلاق اسلامی شهید دستغیب
 14. جزوه ولایت فقیه امام خمینی(ره)
 15. جزوه راز نماز آقای قرائتی
 16. جزوه سوالات مصاحبه کیفری: شامل سوالات آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری (559 سوال)، سوالات حقوق جزای عمومی (352 سوال)، سوالات حقوق جزای اختصاصی (518 سوال)
 17. جزوه سوالات مصاحبه حقوقی: شامل سوالات آیین دادرسی و اجرای احاکم مدنی (625 سوال)، سوالات حقوق مدنی (634 سوال)، سوالات حقوق تجارت (371 سوال)، سوالات حقوق ثبت (98 سوال)
 18. جزوه تجربیات و سوالات مطرح شده در مصاحبه از افراد قبول شده در مصاحبه قضاوت سال های اخیر (مهم و راهگشا)

با مطالعه این مجموعه نیازی به دیگر منابع نخواهید داشت%

_________________________________________________________________________________________________________

حجم فایل: 17.1 مگابایت نوع فایل: PDF

این مجموعه را می توانید فقط با پرداخت 4,500  تومان دانلود کنید.

 

نمایش لینک دانلود بالافاصله پرداخت

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: سوالات مصاحبه آزمون قضاوت , جزوه آزمون قضاوت ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 399
نویسنده : کیا فایل

نمونه سوالات جامع

 

بیش از 80 صفحه نمونه سوال کاربردی و مفید

 


 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: نمونه سوالات جامع ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 346
نویسنده : کیا فایل

نمونه سوال علوم تربیتی روان شناسی عمومی 2

 

نمونه سوالات کامل و جامع روان شناسی عمومی 2 بسیار کاربردی

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: نمونه سوالات روانشناسی عمومی , روانشناسی , نمونه سوال ,
تاریخ : دو شنبه 29 بهمن 1397
بازدید : 397
نویسنده : کیا فایل

بیش از300نمونه سوال کاربردی اخلاق اسلامی

 

نمونه سوالات جامع وکامل

 

 :: موضوعات مرتبط: علوم انسانی , علوم تربیتی , ,
:: برچسب‌ها: نمونه سوال کاربردی اخلاق اسلامی , اخلاق اسلامی , نمونه سوال ,

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

فروشگاه فایل کیا؛ منبع جامع انواع فایل... چنانچه فایل مد نظرشما در بین فایل های بارگذاری شده در سایت موجود نبود،می توانید از طریق دایرکت پیج اینستاگرام@kiyafile.ir سفارش دهید.

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان منبع جامع انواع فایل و آدرس kiyafile.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.RSS

Powered By
loxblog.Com
مدیر سبز، آموزش بازاریابی

TOOLS BLOG

TOOLS BLOG